Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
^

Lista adresów stron dozwolonych

Program Motyl pozwala na blokowanie stron pornograficznych, czatów i komunkatorów wybranych stron, bezpieczny Internet

Lista adresów stron dozwolonych


Funkcje programu | Konfiguracja podstawowa | Opcje zaawansowane | Opcje dodatkowe

 Pobierz | Cennik | Zamówienia szkół i firm | Zamówienia indywidualne 


Opcje zaawansowane

>>> Zamykanie aplikacji
>>> Lista adresów dozwolonych
>>> Lista adresów zakazanych
>>> Słowa kluczowe
>>> Ochrona danych osobowych


Pamiętaj, że zakładka ta dotyczy tylko i wyłącznie adresu strony internetowej, a nie jej treści. Treścią strony internetowej zajmuje się zakładka Słowa kluczowe.

Bez programu filtrującego Motyl wszystkie strony staja się dla dziecka dozwolone, dostępne. Program Motyl dzięki wewnętrznemu algorytmowi część z tych stron dozwolonych uznaje za zakazane. Może się zdarzyć, że negatywna ocena strony przez programu nie jest słuszna.
Jeżeli program Motyl zamyka stronę (czyli uznał ją za zakazaną), a według Państwa oceny nie powinna być zamykana. to można temu w łatwy sposób zaradzić wpisując odpowiednie słowo na Listę adresów dozwolonych.

>>> Instrukcja video dotycząca zamykania zakazanych aplikacji
i listy adresów dozwolonych.
 


Zaznacz opcję Dopuść następujące strony. Następnie w okienko adresu wpisujemy adres strony np.: abc.pl i wybieramy Dodaj stronę do listy.
Możemy wpisać również pojedyncze słowo. Jeżeli na listę wprowadzimy słowo pistolet, wówczas otworzy się każda strona w adresie której znajduje się słowo pistolet, niezależnie od zawartości tej strony. Na przykład otworzą się strony: www.pistolet.pl, www.krzysiek/pistolet.html.
W adresach podawanych stron nie należy używać http://. Zamiast napisać http://www.pistolet.pl, napisz www.pistolet.pl, a jeszcze lepiej samo słowo pistolet.

Tak więc Lista adresów dozwolonych jest właściwie listą tych stron zakazanych, które wyjątkowo zgodziliśmy się dopuścić do oglądania.

Pamiętaj o tym, że nie należy wpisywać tych samych słów nas Listę adresów dozwolonych i Listę adresów zakazanych, gdyż nie można jednocześnie czegoś zakazywać i jednocześnie chronić.
Jeżeli na Listę adresów dozwolonych i na Listę adresów zakazanych wpiszesz to samo słowo wówczas zapis ten zostanie przez program zignorowany.

Ustawienie opcji filtrowania stron i listy słów zakazanych