Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
^

Zamówienia indywidualne

Świadectwa to programy służące do drukowania świadectwa na giloszach. Dla szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i technikum. Programy drukujące świadectwa. Drukowanie świadectw. Wypełnianie i drukowanie świadectw Druk zawodowej, zawodowe

 

Zamówienia indywidualne


Informacja o programie | Instrukcja | Pobierz program |
| Cennik i zamówienia szkół | Zamówienia indywidualne |
|Najczęściej zadawane pytania|

Koszt licencji indywidualnej wynosi 79 zł. W celu zamówienia programu wypełnij poniższy formularz.
Koszt aktualizacji programu przez klienta indywidualnego wynosi 49 zł. W celu zamówienia aktualizacji wyśłij e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Licencja indywidualna umożliwia wydrukowanie świadectw jednej klasy w każdym roku szkolnym.

Dane nauczyciela
Imię i nazwisko
Adres (kod, miejscowość, ulica)
Adres e-mail
Telefon
Wersja programu
Klient dokonuje przelewu na konto firmy Adalex. Po wpłynięciu przelewu na konto, klient otrzymuje e-maila z fakturą i z kluczem do programu.

Dodatkowy komentarz

Wpisz kod:


           

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adalex, 98-100 Ostrów, Rogaczewska 9, jako administratora danych osobowych, w celach związanych wyłącznie z realizacją zamówienia. Twoje dane nigdzie nie będą przekazywane i będą usunięte po zrealizowaniu zamówienia.

Jeżeli wypełniłeś formularz i wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na powyższych zasadach, naciśnij przycisk Wyślij.

 


 

 

Rezygnacja z zamówienia
Klient może zrezygnować ze złożonego zamówienia dzwoniąc pod numer telefonu 606 337 849 lub wysyłając informację pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeśli towar został już wysłany Klient może odmówić odbioru przesyłki.

Odstąpienie od umowy
Konsument może odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r., poprzez zwrot towaru. Koszt przesyłki pokrywa w takim przypadku konsument.